וובמאסטר - תיכנות ובניית אתרים

לימודים:

תיכנות ובניית אתרים
קידום אתרים
הוספת מכללה
E4D Learning

E4D Learning

מתמחה בהדרכה, ייעוץ ופיתוח בטכנולוגיות מיקרוסופט, מציגה מבחר סדנאות מומחים ומסלולי הכשרה בסביבת .Net ומוצרי שרת מבית מיקרוסופט. הסדנאות נבנו ע"י המומחים המובילים בכל תחום ובכל טכנולוגיה. העיקרון המנחה את הסדנאות הינו לימוד באמצעות התנסות, דוגמאות קוד (שניתנות להורדה מאתר החברה) והדגמות חיות של הטכנולוגיות.
מכללת Ness

מכללת Ness

מכללת נס הינה מכללה המתמחה בהכשרה טכנולוגית ניהולית לעולם ההייטק ובלימודי הייטק ולימודי מחשבים.מכללת נס מהווה חלק מחברת נס, חברת ה-IT המובילה בישראל. המכללה היא מרכז הדרכה מוסמך של Microsoft, ,SAP ,CISCO ,Vmwareועוד וכן מעבירה גם קורס מחשבים לגמול השתלמות.
מכללת קוד פתוח

מכללת קוד פתוח

מכללה חדשה ללימודי תכנות ובניית אתרים בקוד פתוח ותואם תקנים חוצי-פלטפורמות
מכללת סלע

מכללת סלע

מכללה המציעה לימודי מחשבים: לימודי תכנות מחשבים, לימודי עיצוב גרפי, לימודי בדיקות תוכנה, לימודי אנימציית מחשבים, לימודי אבטחת מידע, לימודי רשתות תקשורת מחשבים, קורסי מחשבים, לימודי מחשב, קורס מחשבים
מכללת נשיא טכנולוגיות

מכללת נשיא טכנולוגיות

מכללת נשיא טכנולוגיות ללימודי גרפיקה, טכנולוגיה והייטק. המכללה משלבת ומחברת את סביבת הלימוד לשטח העבודה ולמקומות תעסוקה ע"י חברות הבת והלקוחות העוסקים בתחום הלימוד. בתחום המחשבים, תוכנה ואינטרנט: נשיא הנדסת תוכנה. בתחום הגרפיקה והדפוס: הוצאת נשיא.
HackerU

HackerU

HackerU פועלת כמרכז המתמחה בהכשרה ובהשמת עובדים איכותיים בתחום ההייטק בישראל. HackerU מחברת בין פעילות ההדרכה ואיתור עובדים בעלי פוטנציאל וידע גבוהים ובין הצורך ההולך וגדל בעובדים מיומנים ומוכשרים בתחום.
מכללת מלם-תים

מכללת מלם-תים

במכללת מלם-תים עשרות קורסים קצרים וארוכים, ברמות שונות, הנפתחים במועדים שונים לאורך השנה, ומשכם עד 5 ימים. הקורסים מועברים ע"י מרצים המתפקדים כמנהלים בכירים בקבוצת מלם-תים, ומתקפים את תכני הקורס וחומרי העזר המקצועיים בהתאם לדרישות התעשייה.
תפניטק - בית הספר למחשבים של אופ

תפניטק - בית הספר למחשבים של או"פ

תפניטק מציע מגוון של קורסים מקצועיים במסגרת לימודי תעודה והסמכה בתחומי המחשוב: תכנות, תקשורת ותשתיות, יישומי המחשב ועוד. בקורסי תפניטק אנו מדגישים את ההיבטים הנוגעים לצד המעשי של הלימודים מתוך כוונה להתאים אותם לדרישות שוק העבודה.
מכללת מדיאטק הייטק

מכללת מדיאטק הייטק

מדיאטק הייטק , מחטיבת ההדרכה של מטריקס חרתה על דגלה להוביל את הטכנולוגיות המתקדמות בעולם היישר לצפון. תפקידנו הוא לבחור את הקורסים העדכניים ביותר, עם המרצים הטובים ביותר בתחומם כאן ליד הבית בחיפה – בקמפוס ההייטק הראשון בישראל.
HIT - המכון הטכנולוגי חולון

HIT - המכון הטכנולוגי חולון

היחידה ללימודי חוץ מציעה קורסים ותכניות לימוד מהטובות בארץ, המועברים על ידי מיטב המרצים המובילים בתחומיהם השונים.
גון ברייס מכללת הי-טק

ג'ון ברייס מכללת הי-טק

ג'ון ברייס הדרכה, חטיבת ההדרכה של מטריקס הנה חברת הדרכה המובילה בישראל ובאירופה בתחום הדרכת המחשוב וטכנולוגיית המידע ובתחום הדרכת מיומנויות ניהול, שרות ומכירות.
10x.org.il

10x.org.il

מסלול בן 12 שבועות להכשרת Web Developers המיועד לחסרי נסיון קודם ומתמקד בלמידה מתוך עשיה, בהתנסות בעבודת צוות ובטכנולוגיות קוד פתוח.
לימודים:
תיכנות ובניית אתרים
קידום אתרים
הוספת מכללה
Web Seminar

Web Seminar

מנהלי הפרסום המקוון של WEBSEM מוסמכים ע"י Google ישראל לניהול קמפיינים עבור מפרסמים, ובעלי נסיון עשיר בשיווק של מאות חברות באינטרנט. המרצים שלנו הם מומחים עם ניסיון של שנים בתחום.
Seperia College

Seperia College

Seperia College מעניקה הזדמנות גם למועמדים חיצוניים "לספוג" מהידע והניסיון של המומחים בתחום, במטרה לפתח קריירה כמקצוען PPC ואף פוטנציאלית להשתלב ולהקלט כעובד בחברה. בוגרי הקורס יצטרפו לעשרות בוגרים שעברו את הקורס במסגרת הכשרה פנימית של החברה וכיום הם מובילי דרך ובכירים בתעשיית האונליין מרקטיניג.
דעת השרון

דעת השרון

דעת השרון המכללה הותיקה ללימודי מחשבים ואנגלית, ממוקמת באיזור מרכזי באווירה כפרית.
SUMO

SUMO

סומו הוא מוסד הוראה המאגד את מיטב המרצים, אנשי השיווק, הקופירייטרים והיחצ"נים הטובים בארץ למטרה משותפת אחת - מקום בו ניתן ללמוד על הכלים של העולם הכי חדיש- "מדיה חברתית". צוות ההוראה הינו צוות בעל ניסיון בניהול ושירות אלפי לקוחות בארץ מתחום בניית האתרים, שיווק ברשתות החברתיות, הקמת קמפיינים מסחריים ושיווק וליווי עסקי.
SEO College

SEO College

השיעורים יועברו על ידי אורן שץ – הבעלים, המייסד ויו"ר חברת אס.אי. או ישראל, ועל ידי שרון קליין -מנכ"ל אס. אי. או. קולג' ומנהלת פרויקטים בכירה. ניסיונם המקצועי העשיר מאפשר לא רק העברת ידע ברמה גבוהה, אלא גם מתן תובנות עסקיות, מסקנות ופתרונות יצירתיים בתחומי הקידום, השיווק האינטרנטי ועשיית רווחים באינטרנט.
וובמאסטר © כל הזכויות שמורות