שלח תשובה

זירת השאלות

1 תשובות

 1. TheRaveN הגיב:

  PPC

  Pay Per Click: רבים טועים וחושבים ש PPC זו שיטת קידום אתרים כשאר השיטות, אבל זו שיטה מאד יחודית, קלה ובעייתית. אני אסביר. PPC זה לשלם לגוגל (המובילה בתחום הזה) עבור הופעה בצידי התוצאות האורגניות* תחת הכותרת 'תוצאות ממומנות'. עבור כל קליק שהגולש יקליק על הקישור לאתרכם, גוגל תגבה X כסף. כמה? תלוי באיזו מילה בחרתם.

  שיטה קלה – תוך 15 דקות מרגע זה יכול להיות לכם קמפיין PPC באוויר.

  יחודית – בגוגל, בנוסף להופעה בתוצאות החיפוש, תוכלו גם להופיע בכל אתר שמציג מודעות גוגל. ישנם אתרים בעלי תעבורת גולשים גדולה, שמציבים את מודעות גוגל באתרם. הם מרוויחים על כך כסף ואתם זוכים לחשיפה נוספת, על פי תוכן האתר שאליו נכנס הגולש.

  בעייתית – א. מחקרים מראים שגולשים מעדיפים את התוצאות האורגניות על פני הממומנות. ב. לא כל עסק/שירות/מוצר, מותאם למכירה בשיטה זו. אתר שיפרסם בצורה זו, עם עסק/מוצר/שירות לא מתאים, ימצא את עצמו משלם לגוגל הון עבור קליקים, שלא תורגמו למכירות. מומלץ להתייעץ עם העוסקים בתחום בכל הנושא של בחירת מילים, הכנת 'דפי נחיתה'** ועוד.

  מומלץ לקרוא על השיטה בכתבה שהכין NRG.

  +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

  *התוצאות האורגניות – התוצאות הרגילות שמנוע החיפוש מצא עבור המילה/ביטוי שחיפשנו.

  ** דפי נחיתה – דף שתוכנו מותאם למה שהגולש מצפה לקבל. אם אתם מוכרים גרביים וגולש הקליק בגוגל על מודעת הגרביים שלכם, תנו לו לראות גרביים. אל תפנו אותו לעמוד הראשי שם ימצא מידע/תמונות על בגדים. הכינו עבורו דף נחיתה המיועד כולו לגרביים.

שלח תשובה