שלח תשובה

זירת השאלות

530
צפיות
3
תשובות

סליקת כרטיסי אשראי

,‏ 23 במאי, 2005

שלום, הינני תכנת PHP ומשתמש בבסיס הנתונים MYSQL, רציתי לדעת כיצד אוכל להשתמש באופציה של סליקת כרטיסי אשראי באמצעות PHP מכיוון שהינני עובד על מערכת מסחר אלקטרונית.

אם אפשר אז קישורים למדריכים כיצד לעשות זאת עם הבנקים בארץ.

תודה, ארז.

תגיות:

3 תשובות

 1. BuildHome הגיב:

  די פשוט
  אתה צריך לעבוד מול חברה המאפשרת לך לבצע סליקת כרטיסי אשראי באופן מקוון.
  יש לך את החברות המוכרות שסק או טרנזילה המציעות שירותים טובים.

  בד"כ העלות היא X ש"ח למשל עד 1000 סליקות בחודש אך בחלק מהחברות יש תשלום חודשי, תשלום התקנה ועוד כל מיני תנאים ותשלומים כך שמומלץ לבקש המלצות בנושא ולעשות סקר כדאיות (לא יזיק).

 2. Xer הגיב:

  אז רגע
  כל מה שאני צריך לעשות זה לשכור שירות של חברה שעושה זאת בשבילי ורק להטמיע את חלקת הקוד שלהם בקוד של דף ההזמנה שלי?

 3. BuildHome הגיב:

  מה שאתה צריך לעשות
  אחרי ששכרת שירות של חברה מסוימת זה לפעול לפי ההוראות שהם נותנים לך
  וזה אומר כיצד לעבוד, איך לשלוח את הנתונים לעמוד SSL ומה ואיך אתה מקבל את הנתונים לאחר השליחה ב-SSL (למשל הוספת הפרטים לטבלת הזמנות במסד נתונים לאחר התשלום).

  יש חברות שמספקות עמודי SSL חינם ודוגמאות לטפסים הנשלחים דרך SSL (פרטי שולח, פרטי כרטיס אשראי וכו') כדי לראות איך הכל פועל.

  את השאלות האלה תצטרך לשאול אותם כי הם המומחים בנושא

  בכל אופן, זו לא אמורה להיות כל בעיה להתעסק עם סליקת כרטיסי אשראי אחרי ששכרת שירותי חברה מסוימת ותדאג שלא לוותר על עניין התמיכה (בייחוד בישראל).

  דבר נוסף, אני הייתי אמור להפעיל טופס רגיל ל-SSL עם סליקת כרטיסי אשראי אך אחרי שראיתי מה צריך לעשות בנושא ה-SSL ירדתי מהעניין (היה צריך לקרוא 40-45 עמודי וורד על איך הכל עובד מבחינת התכנות, מספרים המסמלים פקודות ועוד). תבדוק שבחברה שאתה הולך אליה זה לא יהיה כך ואפילו אם צריך לשלם קצת יותר – ישתלם לך (מי שמחפש את הזול משלם ביוקר).

שלח תשובה