שלח תשובה

זירת השאלות

339
צפיות
10
תשובות

בעיה עם upload ב- ASP

,‏ 30 באוקטובר, 2005

שלום לכולם,

לפני שנתיים בערך בניתי אפליקציה לדיווח באגים שמאפשרת לבצע upload של קבצים ולהצמידם לבאג הרצוי. יש לי שרת שאני מאחסן את האפליקציה לצורך דוגמה ושם ה – Upload עובד מצויין. לעומת זאת אני מנסה לעבוד מקומית עם האפליקציה ולא מצליח להפעיל את ה – Upload. לא מופיעה שום תקלה ה – IIS פשוט נתקע ולאחר המון זמן מודיע כי הסריפט חרג מהזמן שהוגדר או משהו כזה. יש לציין שה – Upload מתבצע ללא רכיב upload אלא באמצעות ASP טהור. נתתי הרשאות modify  ל – IUSR ול – IWAM למחיצה שבה אמורים להישמר הקבצים אבל זה לא פותר את הבעיה.

יש למישהו רעיון מה יכולה להיות הבעיה?

תגיות:

10 תשובות

 1. yarono הגיב:

  לא נראה לי שהבעיה בסקריפט
  כיוון שאותו סקריפט בדיוק רץ על שרת של חברת אחסון בלי שום בעיה. ליתר ביטחון אפילו העתקתי אותו משם כדי לנטרל אפשרות שהסקריפט אולי לא תקין.

 2. זהר פלד הגיב:

  אה, אז הבעיה היא בטח במקלחת של השכן

 3. adventureboy הגיב:

  תכתוב את הודעת השגיאה המלאה
  ותנסה להגדיל את ה timeout

 4. yarono הגיב:

  עברתי ל – SmartUpload
  וזה עובד כמו גדול.

 5. yarono הגיב:

  איך עובדים עם Frontpage Server Exte
  יש לי אתר ב – ASP.NET על שרת שנמצא ברשת המקומית. האם מישהו יודע איך אני יכול לעבוד על הפליקציה מרחוק באמצעות Visual Studio.NET. האם עליי להשתמש ב – Frontpage Server Extensions? אם כן איך עושים את זה – אולי תוכלו להפנות אותי למאמר בנושא.

 6. yarono הגיב:

  אנסח מחדש
  אני עובד עם ויז'ואל סטודיו.נט. עכשיו יש לי אפליקצית ווב שפיתחתי אשר יושבת על שרת אחר. כשאני מנסה לפתוח את ה- solution דרך ה – my network places. הוא מציג תקלה ומציע לפתוח פרוייקט דרך הווב תוך שימוש ב – Frontpage Server Extensions. אבל גם זה לא עובד ומופיעה תקלה אחרת.

  איך פותרים את הבעיה הזו?

 7. yarono הגיב:

  המרת דואר ל – post data
  אני צריך ליצור סקריפט או רכיב שמקבל דואר (הודעות אימייל) וממיר אותן ל – http post data. הכוונה שלרכיב או הסקריפט הזה תהיה כתובת דואר אלקטרוני נגיד: helpdesk@host.com וכל ההודעות שיתקבלו יהפכו למידע כאילו שלחו אותו באמצעות Form. איך עושים את זה?

שלח תשובה

חדש! אחסון אתרים של וובמאסטר

שירות אחסון אתרים
המקצועי של וובמאסטר!

מומחים באירוח אתרי
WordPress, Joomla, Drupal

 • שרתי לינוקס עם CloudLinux, LiteSpeed
 • 1GB דיסק SSD, 10GB תעבורה חודשית
 • ממשק ניהול cPanel, תעודת SSL חינם

עכשיו במחיר היכרות:
רק 420 ש"ח לשנה!