שלח תשובה

זירת השאלות

877
צפיות
3
תשובות

שאלה

,‏ 27 בפברואר, 2011

אוקי יש לי שאלה קצת מסובכת מקווה שתבינו אותה
יצרתי עמוד ניקח לדוגמא את השם page אז יצרתי עמוד בשם page.php בעמוד הזה מופיעים כל מיני תכנים כיאלו page.php?id=2 יציג מהדטאבייס את הרשומה השנייה שתציג תוכן כלשהו .. עכשיו נגיד עשיתי את העמוד page.php אז שאני מופנה לid הראשון אני עשיתי שיציג input וsubmit עכשיו יעני בדטאבייס וקישרתי את זה לעמוד עם הגולש נכנס לid 1 אז מציג לו את זה הבעיה שעבור כל id הוא יציג בלהלבלה ואז מה שרשום בID מתוך העמודה ההיא וההיא עכשיו עשיתי את זה איך אני עושה שאם בid 1 זה מציג לכולם שאלה כלשהי וצריך להכניס לאינפוט תשובה לזה ואז לשלוח ויש תשובה ספציפית שרק היא נכונה זאת אומרת רשמתי בלה במקום בלהבלה זה מפנה לid 2 נכון? כי עשיתי action לID2 אז אם התשובה בID 1 לא נכונה אז בID השני זה מציג לי תשובה לא נכונה נסה שוב ואם זה נכון זה מציג לי את התוכן המבוקש לעמוד השני..
איך אני עושה את זה? עם לצרף את הקוד אני יצרף עכשיו רק תבקשו חח ואם לא הבנתם אני יסביר את עצמי שוב עם הקוד.. רק איך עושים תגית של קוד?XD

תגיות:

3 תשובות

 1. נשמע כמו שאלה פשוטה שמנוסחת באופן בעייתי
  כדאי שתנסה להסביר את השאלה בשפה קצת יותר ברורה…


  אלי ענתבי

 2. guy223 הגיב:

  עוד פעם..
  יש לי עמוד אחד באתר שבתוכו אם אני רושם page.php?id=2 וכו' זה לוקח מהטבלה במסד את הרשומה השניה ומציג תוכן…
  אז איך אני יכול לעשות שככה בID 1 אפשר להקליד תשובה ואז שאני שולח דרך submit זה נשלח לid 2 בid השני הוא בודק שאם התשובה בלה[זאת כיאלו התשובה] תואמת למה שהקליד המשתמש אם זה נכון[שהוא רשם בלה] זה יציג את התוכן כרגיל אם לא[לא רשם בלה אלא תשובה אחרת] זה יציג תשובה לא נכונה נסה שוב.. אז איך אני יוצר זאת? בהתחלה זה מציג לאיידי הראשון את הרשומה הראשונה כרגיל ושאני עובר לכל  id אחר זה מציג לי בדיקה לקודמו. בבדיקה זה בודק אם זה נכון אם זה נכון יוצג התוכן כרגיל ואם לא תוצג שגיאה .. אפשר הסבר וקוד לדוגמא?

 3. פסיקים, אח שלי, פסיקים…
  מה אתה רוצה לעשות? אם לא תהיה ברור, לא נוכל לעזור לך…

שלח תשובה