שלח תשובה

זירת השאלות

769
צפיות
5
תשובות

בעיה קשה עם הכניסה לממשק הניהול בג'ומלה

,‏ 12 בדצמבר, 2011

למיטב ידיעתי, עשיתי הכל כפי שכתוב כאן במדריך. כשהגעתי לשלב של כניסה לממשק הניהול נתקלתי בבעיה מצערת: שם המשתמש הוא admin , נכון? והסיסמא היא סיסמא כלשהיא שבחרתי, נכון? אז למה הוא לא נותן לי להיכנס לממשק הניהול ?
חשוב לי לציין שאתמול – כשפעלתי לפי כל ההוראות שבמדריך זה – הצלחתי להיכנס לממשק הניהול ללא כל קושי. שם המשתמש היה admin (כפי שהוגדר באופן אוטומטי ע"י המערכת) והסיסמא היתה סיסמא שבחרתי אני בעצמי כפי שנכתב במדריך זה שיש לשנות את הסיסמא שניתנה ע"י המערכת ולבחור סיסמא חדשה.
וכשבאתי היום להיכנס לממשק הניהול בפעם השניה, המערכת אמרה לי שהפרטים שהזנתי לא נכונים !!

ולא רק זה, אלא כשניסיתי לשחזר את הפרטים שלי ע"י לחיצה על "שכחתי שם משתמש" והזנתי את כתובת הדוא"ל שלי – המערכת הודיעה לי שכתובת הדוא"ל שלי לא תקינה !!

ניסיתי שוב ושוב להזין את כתובת הדוא"ל ובכל פעם קיבלתי את אותה הודעה. איזו סיבה יכולה להיות לזה שהמערכת לא מזהה את כתובת הדוא"ל שלי כאשר רק לפני חצי יממה היא זיהתה אותה ללא בעיות?

עלי לציין כאן שבעקבות התכתבות של כותב המדריך הזה עם אחד הגולשים, בה הציע הכותב להתקין דווקא את "webmatrix גירסא 2" על מנת שאפשרות הכניסה לממשק ניהול האתר תופיע בתוך ה-webmatrix – בעקבות כך התקנתי גם אני את גירסא 2, למרות שגירסא 1 כבר היתה מותקנת במחשב שלי.

האם ישנו סיכוי שהחלפת גירסת ה-webmatrix גרמה לזה שמערכת ג'ומלה לא מכירה את הפרטים שלי ???

תגיות:

5 תשובות

 1. אני בספק אם יש קשר לגירסת ה- WebMatrix
  אני בספק אם יש קשר לגירסת ה- WebMatrix, שהרי מדובר בסביבת עבודה ושרת ווב ולא באפליקציה עצמה. נושא שמירת הסיסמאות נמצא בטיפול האפליקציה…

 2. ומה עם שם המשתמש ?
  לכל הפחות הייתי רוצה לדעת אם היתה זו טעות מצידי שהשארתי את שם המשתמש admin על כנו ? האם הייתי צריך לבחור שם משתמש משל עצמי ?

 3. admin זה בסדר גמור
  מבחינת המערכת ואין צורך לשנות. יש שיגידו שמטעמי אבטחה כדאי לבחור שם אחר, אבל בכל מקרה זה לא אמור ליצור שגיאה בהתחברות.
  נסה ליצור אתר ג'ומלה נוסף / חדש. האם עדיין הבעיה קיימת?

 4. מאיזה שלב עלי להתחיל כדי ליצור חדש?
  כיצד אוכל להגיע אל המסך שמאפשר לי לתת שם לאתר החדש ולהגדיר לו כתובת דוא"ל ו-Load Sample Data ? (צילום של מסך זה מופיע בחלק ה"הקדמה והתקנה" של מדריך זה).

 5. Guy Burstein הגיב:

  כל התהליך מהתחלה
  אני מציע להתחיל את כל התהליך מההתחלה בפרק של הקדמה והתקנה. לחץ על כפתור ההתקנה שבמדריך שיקח אותך לאורך כל התהליך, אך הפעם לא יתקין את כל דרישות הקדם (כולל WebMatrix) וישר יתחיל בהתקנת האפליקציה.
  בהצלחה!

שלח תשובה