שלח תשובה

זירת השאלות

751
צפיות
6
תשובות

איך עושים גלריה?

,‏ 2 ביולי, 2005

היי…!
אני בונה אתר ומסתבכת עם הגלרייה של התמונות.
אני יודעת שאפשר לעשות גלריה ב PHP , כזו שכשמכניסים תמונה כלשהיא לתיקייה אז אוטומטית הגלרייה עצמה מתעדכנת והתמונות מסתדרות לבד בעמודים מאורגנים.
ניסיתי להיעזר במדריכים אבל לא כל כך הבנתי.
יש לי את מה שצריך – התמונות המוקטנות בתקייה מסויימת והן נקראות באותו שם כמו התמונה הרגילה (המוגדלת) רק בהבדלים של סוג הקובץ – הרגילות הן Jpg והמוקטנות הן Gif .
לא יודעת אם זה עוזר בכלל, פשוט כתבתי מה שיש לי ומה שאני יודעת ליתר ביטחון.
אשמח אם תוכלו לעזור לי, או אפילו מישהו יגדיל לעשות ויכין לי את כל הקוד עם הפרטים (מי שיהיה מוכן שיגיד לי ואני אתן לו את הפרטים של התמונות – פה או באייסי/מסנג'ר).
מקווה שאמצא עזרה…
תודה רבה!!  

תגיות:

6 תשובות

 1. אמממ…
  הקהילה בוובמאסטר היא קהילה של מפתחי אתרים. הייעוד של הפורומים הוא לתת תמיכה ולאפשר החלפת ידע בין מתכנתים הנתקלים בבעיות בפיתוח.

  כשאת באה ומבקשת קוד מוכן, לא רק שקשה לי להאמין שתקבלי תשובה, אלא שאנחנו מתנגדים לבקשה הזאת מעיקרה, מכיוון שהיא "מפרה את הסדר" באתר. יש כאן בעלי מקצוע שעוסקים בתחום, ואם כל חסר ניסיון יכנס ויבקש קוד – תארי לך איך ניראה…

  זה כמו שאני אכנס לפורום של שיפוצניקים ואבקש שמישהוא יבוא ויבנה לי חדר נוסף בבית. לכתוב עבורך קוד זה זמן עבודה. לא משנה כמה זה מורכב, זה עדיין דורש להפסיק הכל ולהתרכז בבקשתך, דבר שהוא נראה לי מוגזם לבקש מלכתחילה.

  עם זאת, במידה ואת מעוניינת להתחיל להיכנס לתחום פיתוח האתרים, אנחנו נשמח לסייע בידך. גם אם שאלותיך לא יהיה ברמה גבוה (לפחות בהתחלה) – אין כאן (אני מקווה) אנשים מתנשאים שלא יסכימו לענות לשאלות כי הם לא ברמה גבוה. יש כאן לא מעת בעלי מקצוע שהתפתחו מכלום באמצעות הפורומים ברשת, ורובם מרגישים את הצורך לחזור גם כבעלי מקצוע ולעזור למתחילים.

  בקיצור, אם יש לך רצון לבנות מערכת כזו או אחרת, את מוזמנת לחפש מידע כאן באתר שהוא מוגש בעברית ובשפה "בגובה העיניים" לרוב תוך הימנעות משימוש במונחים מקצועיים מבלי להסבירם (אלא אם כן דרוש ידע קודם כלשהו). אם לא מצאת מידע מתאים, אם קראת ולא הבנת, או ניסית ולא הצלחת – נשמח אם תשאלי בפורום המתאים.

  ובכל אופן, PHP הנה טכנולוגיית ושפת תיכנות הרצה בצד שרת, ולכך פורום מתאים בוובמאסטר. יש כאן 2 פורומים מקצועיים: אחד לצד לקוח (ממשק האתר) ואחד לצד שרת (בניית אתרים דינאמיים ודיבור עם בסיסי נתונים).

  מקווה שעזרתי

 2. ortal הגיב:

  טוב לא ידעתי, תהרגו אותי למה לא..!
      

 3. ניר טייב הגיב:

  השפוי הסביר בנימה רגועה
  ולא תוקפנית, אני לא רואה ניסיון לרצח

 4. אני דווקא פחדתי
  התגובות בפורום על כאלה בקשות בד"כ בכלל לא נעימות (את יכולה לדפדפף בעמודים קודמים), וראיתי שאת חדשה לגמרי באתר ופחדתי שיבריחו אותך לגמרי (מהאתר/מהתחום)

 5. ortal הגיב:

  כבר ברחתי….
  חשבתי שיעזרו לי פה…
  אני רואה שלא 🙁

  אז כבר אין לי מה לחפש פה….

 6. BuildHome הגיב:

  תראי
  הקהילה של וובמאסטר הינה קהילה פתוחה למפתחים ולא למחפשי קודים מוכנים.
  את יכולה לחפש בגוגל גלריה ב-PHP ותמצאי מלא מוכנות להורדה.

שלח תשובה