נותרו מספר מקומות לוובינר HTML5 חינם בוובמאסטר!

‏ • 13 באפריל, 2013

פעם היה לנו p, אחר כך נוסף div,

פעם היה לנו font ועכשיו יש style כי font הוצא מחוץ לחוק!

פעם עיצבנו אתר בתוך טבלה, אחר כך עשינו זאת באמצעות css

אם מה שאמרתי עד כה, לא מובן לך, אז המשך המאמר לא בשבילך ואתה מוזמן ללחוץ כאן.

הניסיון להפוך את התוכן באינטרנט למובנה ניתקל בקשיים. כל עוד עסקו בו אנשי האקדמיה ואנשי המחשבים שלמדו תכנות ומבני נתונים הכול היה במקום. אבל, מהרגע שהטכנולוגיה התפתחה וגרמה לכך שכול אחד יכול לבנות אתר – נהיה באלאגן.

היה ברור לכולם שצריך להפריד בין תוכן לעיצוב, וכך נולד CSS בצד HTML וגבולות העיצוב נפרצו ועם זאת קטנו עלויות התחזוקה של האתר.

מאז תחילת האלף הנוכחי קרו מספר שינויים מהותיים בטכנולוגיה וביניהם: IE של מיקרוסופט כבר אינו הדפדפן הנפוץ בשימוש, מספר המכשירים/מערכות ההפעלה גדל לאין שיעור וגם הטלפון הפך למחשב שגם יש לו יכולות של טלפון.

אי אפשר היה להישאר בטכנולוגיות פיתוח לאינטרנט של HTML 4 או XHTML ו- CSS, צריך היה לפתח טכנולוגיה שתתמוך בדפדפנים שונים, במסכים שונים, במערכות הפעלה שונות והגענו ל- HTML 5 ו- CSS3 כדי שניתן יהיה להציג את האתר באינטרנט ולא חשוב איזה מכשיר יש בידך (מחשב שולחני, טאבלט, טלפון חכם) או איזה מערכת הפעלה פועלת באותו מכשיר או איזה דפדפן מותקן באותו מכשיר – חוויית המשתמש תהיה טובה בכולן.

אני מזמין אתכם לוובינר מרתק שבו תוכלו להציץ מתחת למכסה המנוע של HTML5 ו- CSS3 עם יונית רושו, CTO בחברת ALL BIZ ומחברת הספר "HTML 5 מדריך בניית אתרים, הדור הבא" בהוצאת הוד-עמי ועם זהר עמיהוד, מחבר הספר רב-המכר "HTML & CSS למפתחי אתרים באינטרנט". זהר עוסק היום בשיווק באינטרנט תוך התמחות בקידום בגוגל.

ההרצאה האינטרנטית תערך ביום רביעי, 17 לאפריל, 2013 בשעה 21:00 ותמשך עד השעה 22:00. נותרו עוד מספר מקומות, אנו ממליצים להירשם בהקדם!

להרשמה חינם לחצו כאן

זוהי הרצאה אינטרנטית בחסות אתר וובמאסטר. ההרשמה חינם. כדי לשמוע את ההרצאה צריך מכשיר מחובר לאינטרנט ודפדפן. תוכלו להאזין לוובינר מהבית או מבית הקפה או מהמכונית או מכול מקום אחר שתחפצו בו יש לכם אפשרות חיבור לאינטרנט.

לא צריך להתלבש או להתאפר, לא צריך לבזבז דלק, לעמוד בפקקים. לא צריך להתעצבן, לקלל וגם לא צריך לשלם בחניון. ההרצאה היא הרצאה אינטרנטית.

במהלך ההרצאה יתאפשר לכם לשאול שאלות באמצעות צ'אט.

נתראה בוובינר!

תגיות: ,

זהר עמיהוד

זהר עמיהוד, מומחה שיווק וקידום אתרים באינטרנט. עוזר לבעלי עסקים להביא יותר לקוחות לאתר, ליצור יותר פניות ויותר מכירות. מרצה בנושאי שיווק באינטרנט. תואר שני במינהל עסקים מטעם אוניברסיטת תל-אביב, מוסמך מטעם חברת מיקרוסופט, מחבר ספרי מחשבים רבי-מכר.

תגובות בפייסבוק