מדריך SEO – פרטים נוספים על השגיאה

‏ • Internet Israel

אחרי שאיתרנו שגיאה, אזהרה או הודעה, אנו יכולים לקרוא עוד אודותיה אם נבחר ב-View More Details:

View More Details

לאחר שנלחץ על View More Details יפתח לנו חלון עם כמה לשוניות שבאמצעותו נוכל ללמוד יותר על השגיאה וכן על העמוד שבו נמצאה השגיאה:

violation tag

החלון נפתח בלשונית Vilolation שמכילה את פרטי השגיאה השונים שאותם אנו כבר ראינו במסכים הקודמים.

לשונית Details

תגית Details מכילה פרטים על הדף שבו נמצאה השגיאה – היא מכילה מידע על המטא-תגיות, על המשקל של העמוד, על הקוד שהוא מחזיר (הקוד הנפוץ הוא 200) ומידע נוסף. לחיצה על האייקון שיש ליד הכתובת שלו תפתח את הדפדפן בעמוד הזה כדי שתוכלו לבחון אותו בדפדפן.

Details

לשונית Headers

הלשונית הזו מראה את ה-header של הבקשה. זה רלוונטי בעיקר לשגיאות 404 או לשגיאות 500. אבל אפשר לראות כאן את הקידוד ואם התוכן עבר דחיסה.

Headers

לשונית content

בלשונית זו יש מידע על התוכן של הדף – כאשר אנו יכולים לצפות ב-HTML של הדף, באיך שהוא נראה או לקפוץ בכלל לדף בדפדפן:

Content

לשונית Word Analysis

זו לשונית חשובה מאד (וחשוב לומר – עובדת היטב בעברית) שמראה את כמות המילים ואת הנפוצות שלהן בדף. אם אתם כותבים תוכן מותאם למנועי חיפוש, זה מאד יסייע לכם להתאים את התוכן למילות המפתח שאותם אתם מבקשים:

Word Analysis

ניתן לבחור איזה סוג ביטויים אנו רוצים לבדוק (מילה אחת, צמד מילים או שלוש מילים) וכן לראות רק את הטקסט. גם כאן אנו יכולים לראות את המטא-תגיות וכן את H1 שלנו. בתחתית הלשונית אפשר לראות את המילים שקושרו לעמוד מעמודים אחרים באתר (שימו לב שמדובר באתר ולא בכלל הקישורים לעמוד הזה).

לשונית Links

לשונית Links מציגה לנו את הקישורים הפנימיים שיוצאים ונכנסים לתוך העמוד שלנו:

Links

שימו לב שמדובר בקישורים פנימיים בלבד. בנוסף אפשר לראות אם יש קישורים שבורים בעמוד הזה, אנו יכולים לראות שאכן יש קישורים כאלו.

לשונית Violations

הלשונית מציגה את כל השגיאות, האזהרות וההערות שיש לדף הזה:

Violations

אפשר לראות שהתוכנה מספקת שפע של פרטים חשובים על כל דף שנמצאה בו שגיאה באופן כזה שקל לתקן אותה.

תגיות: , , ,

רן בר-זיק

מתכנת PHP מנוסה ובעל ידע רב בפיתוח לאינטרנט על בסיס LAMP. מומחה במערכות דרופל, ג'ומלה ו-וורדפרס. שולט היטב בכל מה שקשור לפרונט אנד: JavaScript: jQuery ו-MooTools,ActionScript 2/3 וכמובן HTML 5 + CSS 3.אינטרנט ישראל: www.internet-israel.com

תגובות בפייסבוק